Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
zaprasza do rozmowy
   
Prowadzisz aktualnie 3 rozmowy
Miejsce spotkań dorosłych
Prawdziwa sex społeczność...
Zaloguj się | Nie masz konta? Załóż je tutaj
Shoutbox:
[karo23]: Ale ta strona zeszła na psy. Totalne 0. Nikogo nie ma.    [virus]: Uwielbiam lizanie cipki więc zrobię to nawet dla 50    [Seks34]: Masturbacja na skype walenie szklanká dla kobiet. Par, facet    [leos23]: poznam pania kochanke do sex spotkan poznan i oko730539072    [leos23]: poznam pania kochanke do sex spotkan poznan i oko730539072    [penis15cm]: Wyliżę cipkę Pani po 30 tce. Rybnik! Ostro lub delikatnie!    [Woba]: Poszukuje dziewczyny na niezobowiązujący sex Łódź    [cycuszek]: to chetny na lizanie,rowniez lubie zabawy zwibratorami itp    [tomek1820]: szukam kochanki na sex krakow    [tomek1820]: szukam parki na sex Kraków   
+ pisz w shoutboxie

Regulamin »


§1 Wstęp

1.Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki użytkowników którzy zarejestrują konto w serwisie PrzelecMnie.pl

§2 Użytkownicy

1.Użytkownikiem serwisu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia i po zaakceptowaniu regulaminu zarejestruje konto w serwisie oraz aktywuje je za pomocą e-maila.

2.Rejestrując się w serwisie PrzelecMnie.pl oświadczasz iz wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przekazanych danych osobowych przez serwis PrzelecMnie.pl zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.).

3.Podczas rejestracji zabrania się umieszczania w "loginie" danych kontaktowych: adresów e-mail , numerów gg , loginów skype , numerów telefonu itp

4.Zakładając konto w serwisie Użytkownik wyraża zgodę na:
- przetwarzanie zebranych danych w celach marketingowych, informacyjnych i statystycznych.
- otrzymywanie wiadomości e-mail zarówno informacyjnych jak i reklamowych

5.Użytkownik ma prawo do:
- dodawania, zmiany oraz usuwania zdjęć, przy czym publikując zdjęcia w serwisie oświadczasz iż jesteś ich autorem, bądź masz zgodę i uprawnienia określone prawem na rozpowszechnianie owych zdjęć.
- uzupełniania, zmiany oraz usuwania w dowolnym momencie swoich danych podanych w profilu
- korzystania z dostępnych funkcji serwisu przestrzegając panujące tu zasady

6.Użytkownikom serwisu zabrania się:
- publikacji nie swoich zdjęć , zdjęć na których widnieją dane kontaktowe lub adres innego serwisu, naruszających prawa osób trzecich , nawiązujących do przemocy, obrazy innej osoby , nienawiści i tolerancji , zdjęć które nie przedstawiają właściciela profilu oraz zdjęć z udziałem zwierząt i dzieci

- używania wulgarnych oraz obraźliwych słów w komentarzach , opisach , loginie i prywatnych wiadomościach
- podawania danych kontaktowych w miejscach innych niż wyznaczone w tym celu
- umieszczania w loginie oraz opisach adresów stron internetowych i danych kontaktowych
- zamieszczania w profilu informacji o wymaganym sponsoringu - PrzelećMnie nie jest portalem dla prostytutek!
- naciągania na kody doładowujące lub pieniądze
- reklamy w profilu jakichkolwiek usług , między innymi oferowania sesji fotograficznych
- rejestracji drugiego konta jeżeli pierwsze zostało zbanowane

7.Użytkownik ponosi odpowiedzialność za wszystkie treści oraz zdjęcia publikowane na swoim koncie jak i treść i formę swoich wypowiedzi w komentarzach , prywatnych wiadomościach itp.

8.Rejestrując się i korzystając z serwisu, użytkownik deklaruje, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.

9.Członkostwo VIP i punkty w serwisie
- każdy użytkownik ma możliwość zakupu członkostwa VIP które pozwala na korzystanie z dodatkowych opcji w serwisie
- użytkownik ma możliwość zakupu punktów którymi może płacić za opcje płatne w serwisie
- płatności w serwisie obsługuje serwis Dotpay.pl
- użytkownikowi któremu konto zostanie zablokowane za złamanie regulaminu nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy które wydał na płatne usługi w serwisie

10. Program partnerski
- każdy użytkownik ma możliwość udziału w programie partnerskim działającym na zasadzie "promujesz serwis - zyskujesz punkty i konto VIP na okreslony czas"
- za każdą osobę zarejestrowaną z naszego polecenia użytkownik otrzymuje punkty oraz członkowstwo VIP na okres 5 dni, liczba przyznawanych punktów dostępna jest po zalogowaniu do serwisu w zakładce "Promuj PrzelecMnie.pl"
- punkty są przyznawane jeżeli w ciągu 7 dni od wejścia na stronę, osoba polecona dokona rejestracji w serwisie i dokona aktywacji konta
- zdobyte punkty można wymienić na członkostwo VIP oraz inne płatne usługi
- nie ma możliwości wymiany punktów na gotówkę
- użytkownik nie może rejestrować w serwisie dodatkowych kont z własnego linka polecającego , z jednego adresu IP liczy się 1 rejestracja za którą zostaną przyznane punkty
- jeżeli zostaną wykryte działania mające na celu zdobycie punktów poprzez rejestrację wielu kont przez jedną osobę, bądź też działania niezgodne z prawem konto zostanie zablokowane i zdobyte punkty przepadną


§3 Administratorzy serwisu

1.Administracja serwisu może odmówić publikacji danego zdjęcia bądź usunąć je bez podania przyczyn, gdy zdjęcie nie spełnia warunków podanych w §2. Umieszczenie zdjęcia niezgodnego z regulaminem skutkuje blokadą konta.
2.Administracja serwisu ma prawo usunąć dane podane podane w profilu oraz treści komentarzy, gdy te naruszają §2 regulaminu oraz nałożyć blokadę konta.
3.Usunięcia konta użytkownika z serwisu jeżeli ten jeden bądź więcej razy złamał zasady tu panujące.

§4 Ograniczenia odpowiedzialności

1. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie przez użytkowników praw autorskich oraz innych praw osób trzecich.
2. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za nieuprawnioną zmianę danych użytkowników przez osoby trzecie przy użyciu hasła danego użytkownika.
3. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za szkody majątkowe poniesione przez użytkownika które powstały na skutek uczestnictwa w serwisie.

§5 Likwidacja konta

1. W razie likwidacji konta dane i zdjęcia użytkownika będą trwale usunięte z serwerów.

§6 Zmiany regulaminu

1. Administracja serwisu PrzlecMnie.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu jednak o każdej zmianie zobowiązuje się powiadomić użytkowników.

Nie stosowanie się do powyższego regulaminu skutkuje czasową bądź stałą blokadą konta w serwisie PrzelecMnie.pl

W razie wątpliwości dotyczących regulaminu prosimy o kontakt.

Osoby nie akceptujące tego regulaminu proszone są o niezakładanie konta w serwisie!
Copyright 2009 - 2018 | PrzelecMnie.pl . Kopiowanie materiałów ze strony bez zgody autora zabronione
Strona główna   |   Regulamin serwisu   |   O nas   |   Reklama   |   Kontakt    |   Pomoc